Показать сообщение отдельно
Старый 19.04.2011, 12:30   #530
Taka no Me
Темный Король
1,500,000,000
 
Аватар для Taka no Me
 
Регистрация: 22.06.2008
Адрес: Москва
Сообщений: 17,431
Спасибо: 18,297
Taka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущееTaka no Me обеспечено прекрасное будущее
По умолчанию

-Shiki will end in Jump Sq #07

Чет манга за мангой заканчивается...


-A new "special" magazine (same Jump Sq.19) will be out this summer (early). Inside new one shot : by Hoshino (D.Gray Author), by Asagi Ohga (Basara 3 Author). In this new special magazine, there are only oneshot.

-D.Gray-man Character book will be out this summer.


За то приятные новости тоже есть




Over Fence - Asaoka Kōkō Yakyū-Bu Nisshi
By: Mitsuru Adachi
Genre: Sports
Serialized in: Weekly Shounen Sunday

Summary:
Shounen Sunday #22-#23, available on april 27th will be publishing the first chapter of Adachi Mitsuru's new manga, Asaoka Kōkō Yakyū-Bu Nisshi - Over Fence. Story-wise, it will follow the life of a highschool's baseball team manager, Minori Sewazawa.

Mitsuru's last, popular, manga was Cross Game, which ran from 2005 to april 2010 and was serialised in Weekly Shounen Sunday.
__________________
//////............../....///////............./...........////// Хочешь бан? Нажми
Брук герой арки. Сразился с Йонко, провел ночь с Йонко, обокрал Йонко, сломал Йонко, издевался над Йонко (с)
You are a genius. Are you Kinemon?
Дискорд канал сайта

где мои пельмешки?!
Императрица Пиратов:
Снегурочки:
Taka no Me вне форума   Ответить с цитированием
 
Время генерации страницы 0.14806 секунды с 15 запросами